درباره اینجاوب

درباره ما

اینجاوب حاصل تلاش تیمی است و ماموریت آن افزودن سرمایه و دانش سرمایه گذاری تک تک افراد علاقمند است. حقیقت آن است که هیچکس از پول بدش نمی آید. تخصص در بحث بازارهای مالی و سرمایه گذاری های مختلف در کنار سالها تجربه و مشتریان راضی بی شمار در کنار یکدیگر قرار گرفته اند و شما را تا رسیدن به مقصودتان یاری می کنند. ما تا رسیدن شما به درآمد و سرمایه مدنظرتان با شما خواهیم بود. با اینجاوب هرگز متضرر نخواهید شد این تضمین ما به شماست.

همواره خود را ارتقا دهید، این بزرگترین سرمایه ی زندگیتان خواهد بود . . .

از صفر تا صد ورود به تمامی بازار های دیجیتال ، فروش اینترنتی ، شبکه های اجتماعی ، شبکه های گسترده تبلیغاتی و ارائه خدمات تخصصی در بازارهای بورس، فرا بورس ،  ارزهای داخلی، خارجی و دیجیتال تنها گوشه ای از اهداف بزرگ مجموعه “اینجاوب” می باشد. تیم تخصصی اینجاوب با عرضه و تدوین مناسب ترین سرویس ها و خدمات آموزشی بازار معاملات ارز در سطوح مختلف، همواره به دنبال افزایش امکان موفقیت کاربران خود است.

همواره با شناسایی راه های مختلف درامد دیجیتال ، و انجام انها سپس اموزش انها به کاربران از وظایف مهم ماست،اینجا همانجاییست که باید قرار میگرفتید . . .

قصه از اینجا شروع شد…

این مجموعه از مهر ماه سال 1398 با اهدافی فراتر از تصور متولد شد.

ما همدیگه رو از شهر های مختلف (نمیشه گفت اتفاقی) پیدا کردیم، درحالی که هرکدام بطور مستقل در صدد به سرانجام رساندن چند هدف بسیار بزرگ در سطح جهانی بودیم. دست سرنوشت ما را به هم رساند تا در قالب یک تیم به اهدافی فراتر از آن اهداف فردی جامه عمل بپوشانیم.

پلن و نقشه مجموعه اینجاوب کاملا برنامه ریزی شده و اماده شده است !

اینجا از صفر تا صد درامد دیجیتال را یادتون میدیم . . .

یا ارزوهات را بساز یا کارمند بقیه شو و ارزوهای دیگران را بساز

همه ی اعضای گروه ما با همین شعار و در همین راستا دارند کار میکنند ! اینجا وب یعنی همه ی ما …

سرمایه گذاری

تنها راه هرگز شکست نخوردن اصلا تلاش نکردن است

حتی یک بار هم راه را اشتباه نرو

مشاوران ما در بخش های مختلف با ارائه راهکارهای تخصصی بهترین گزینه را برای شما به ارمغان می آورد. شما می توانید از طرق مختلف و از راه هایی که ما به شما نشان می دهیم سرمایه خود را افزایش دهید. ما نقشه راه را به شما نشان خواهیم داد. شما می توانید با فراگرفتن آموزش های مربوطه، به سادگی هرچه تمام تر، دانش خود را افزایش داده و درآمد زیادی کسب کنید. یا اینکه میتوانید با ما در ارتباط باشید و از خدمات مشاوره ای ما در هر زمینه ای که فکر بکنید استفاده کرده و با آن کسب درآمد کنید.

تیم ما

سیدصادق دیباجیان

مدیر و موسس مجموعه اینجاوب

علی امیری زاده

مدیر بخش برنامه نویسی و گسترش

محمد امیری زاده

مدیر تولید محتوا

کار های ما

قبل از هر چیز مشاوره بعدش

آول اموزش

دوم آموزش

سوم آموزش

حالا  نوبت شروع توسط شماست ، برید جلو اینجاوب همراهیتون میکنه تا سود دهی کسب و کار شما.ما برای شما متخصص‌ترین افراد را در نظر گرفته‌ایم که اگر هرجای کار به مشکل فنی برخورد کردید، مشکل شما را حل کند.

فهرست
العربية AR English EN Deutsch DE فارسی FA Türkçe TR