کسب درآمد دلاری با جديدترين متدهای آموزشی 2020

در این دوره آموزشی قصد داریم روش های جالبی را از کسب درآمد دلاري برای شما فاش کنیم که شاید کمتر کسی آن ها را بداند. توی اين شرايط سخت اقتصادي که در حال حاضر در ايران به وجود آمده و بايد به ريال پول در بياوريم و به دلار خرج کنيم داشتن يک کسب و کاري که درآمدش به دلار باشه ميتونه براي کساني که هيچ شغلي ندارن يا دنبال شغل دوم و پاره وقت ، با درآمد خوب بدون نياز به سرمايه يا حتي تخصص خاصي هستن ، فرصت خوبي باشه. سرمايه شما فقط يک کامپيوتر يا موبايل متصل به خط اينترنت مي باشد.

مقدمه

توضيح در اين خصوص که اينترنت مي تواند يک بستر مناسب براي کسب درآمد باشد، بسيار واضح و پيش پا افتاده است. امروزه همه با مفاهيم دور کاري آشنايي دارند. هرچند مانند هر شغل ديگري، يک شبه پولدار شدن در اين شغل نيز ممکن نيست اما مي توان مانند يک شغل با درآمد ثابت به آن نگاه کرد.
کسب درآمد دلاري يکي از روش هاي کسب درآمد اينترنتي از سايت هاي خارجي مي باشد. شايد شما قصد کسب درآمد دلاري از اينترنت را داشته باشيد و بخواهيد از این طريق کسب درآمد را تجربه کنيد. شايد تصور کنيد که کسب درآمد دلاري از اينترنت در ايران غير ممکن است و يا سخت و دشوار باشد. اما اصلاً اين طور نيست. با توجه به ايده هايي که در ادامه به شما معرفي کرديم ميتوانيد در ايران کسب درآمد دلاري از اينترنت را تجربه کنيد.

چرا کسب درآمد دلاري؟!

شايد اين سوال برايتان پيش بيايد که ” چرا کسب درآمد دلاري ؟ ” جواب اين سوال کاملاً واضح است. قيمت دلار نسبت به پول ما ?? برابر است، يعني هر دلار معادل ?? هزار تومان ارزش دارد. البته اين يک فرصت عالي براي افرادي است که قصد دارند کسب درآمد دلاري از اينترنت داشته باشند. قيمت دلار در طول زمان افزايش پيدا ميکند و اين باعث مي شود شما بتوانيد بيشتر کسب درآمد کنيد.
پس بهتر است که همين الان به فکر کسب درآمد دلاري از اينترنت باشيد که به دلار کسب درآمد کنيد و به تومان خرج کنيد. بسياري از افراد توانستند درآمدهاي دلاري زيادي را در ايران تجربه کنند. کسب درآمد دلاري از سايت هاي خارجي امکان پذير است. يعني سايت هايي را به شما معرفي خواهيم کرد که با استفاده از آنها قادر خواهيد بود در ايران درآمد دلاري داشته باشيد.

ميلياردرهاي 30 ساله…!

به بياني ديگر درآمد ارزي امروزه براي همه? افرادي که داراي مهارت و تخصص در زمينه‌هاي مختلف علمي و صنعتي هستند و سواد اطلاعاتي دارند و به زباني علاوه بر زبان مادري خود مسلط‌اند، امکان پذير و آسان است و برخلاف آن‌چه تصور مي‌شود، سخت نيست. فضاي فناوري اطلاعات و ارتباطات (ICT) برگ برنده? کساني است که قادرند با شناسايي نيازهاي مخاطبان حقيقي و حقوقي (شرکت‌ها و سازمان‌ها)، فرصت‌آفريني کنند و ارزش افزوده ايجاد کنند که مصداق آن، کارآفريني ديجيتالي (Digital Entrepreneurship) است که غوغايي در اقتصاد قرن بيست و يکم به راه انداخته است و ما امروزه شاهد نسلي از ميلياردرهاي زير ?? سال هستيم!
کارآفريني ديجيتالي يعني کسب و کار اينترنتي (ICT-enabled business) يعني درآمد زايي از طريق فناوري اطلاعات و در اکو سيستم دنياي صفر و يک‌ها. دنياي مجازي يک قابليت بزرگ دارد که سبب شده بيش از نيمي از جمعيت کره? زمين در آن فعاليت کنند و ? ميليارد تا ? ميليارد نفر آن‌ها مشتري واتس‌آپ، اينستاگرام و فيس‌بوک باشند. اين قابليت بزرگ را مي‌توان در رايگان بودن و فراگيري آن دانست. هيچ رسانه‌اي در طول تاريخ بشريت نتوانسته مثل فضاي سايبر، امکانات فوق‌العاده ارزان و فراگير با بالاترين سطح سهولت در استفاده و کاربرد را در اختيار انسان قرار بدهد.
شما به‌عنوان يک فرد باسواد در قرن بيست و يکم بايد قادر باشيد تا هر در زمينه‌اي که صاحب اطلاعات و فن و هنر و تکنيک هستيد، از اين خوان بزرگ ديجيتالي، ماهي خود را شکار کنيد و از شر حقوق‌هاي ثابت ماهانه و ساعت کاري ? صبح تا ? عصر خلاص شويد و درآمدهاي جنبي بلندمدت و بعضا پايدار براي خود دست و پا کنيد.
خوب با اين مقدمه شما را دعوت مي‌کنيم براي آشنايي با فرصت‌هاي ديجيتالي جالب و پيشنهادهاي هيجان انگيز براي درآمد ارزي در سال ???? ميلادي، اين گفتار را مطالعه کنيد و ما را در جريان نقطه نظرات و ديدگاه‌ها و تجربيات درآمد ارزي خود در سال‌هاي اخير قرار بدهيد.

سال 2020 چه سالي است؟

د نفر فراتر رفته است. سالي است که استفاده از پيام‌ رسان‌هاي اينترنتي روند صعودي پيدا کرده و اگر شما در سال ???? بخواهيد با دوستان و آشنايان و شرکت‌ها و مؤسسات در داخل يا خارج از کشور در تعامل باشيد، بايد در يکي از پيام رسان‌هاي محبوب داخلي و خارجي که اکثريت از آن استفاده مي کنند، عضو باشيد. در واقع هويت ديجيتالي شما مصاديقي دارد که يکي از آن‌ها، حضور فعالانه در اين پيام‌رسان‌هاي اينترنتي است.
سال 2020 ميلادي سالي است که احتمالا شاهد نوسانات مقطعي در قيمت ارز باشيم. با وجود تحريم‌هاي يک‌جانبه ايالات متحده عليه جمهوري اسلامي و تحريم‌هاي بانکي، اما سياست‌هاي پولي و بانکي بانک مرکزي با روي کار آمدن رئيس جديد، نشان از يک ثبات در قيمت ارز و عدم مشاهده? نوسانات چشمگير دارد. سرمايه‌گذاري در ارز پرريسک است اما کسب درآمد ارزي مي‌تواند اقدامي ارزشمند باشد. چون ورود ارز به کشور تا هر ميزان آزاد شده است، بنابراين ورود و خروج ارز توسط مسافران آسان و موجب ثبات بازار است. به همين خاطر نگراني زيادي درباره? نوسانات عجيب و غريب قيمت ارز نداشته باشيد.
امسال سالي است که شرايط اقتصادي سختي براي ايران متصور است و بودجه? دولت براي اين سال نيز نشان از آمادگي دولت براي يک شرايط تحريمي شديد دارد. لذا اکتفا به درآمد ريالي شما با وجود تورم موجود، منطقي به‌نظر نمي‌رسد و بايد به فکر روش‌هاي درآمد زايي بود.

کسب درآمد دلاري سخت يا آسان؟ مسئله اين است!

بسياري از افراد با استفاده از روش هايي که در ادامه به شما معرفي خواهم کرد توانستند درآمد دلاري زيادي داشته باشند. کسب درآمد دلاري ممکن است به زبان سخت به نظر برسد ولي اگر اصول را کامل ياد بگيريد و بدانيد که از چه روش هايي مي توانيد کسب درآمد دلاري از اينترنت داشته باشيد مطمئن باشيد براي شما مثل آب خوردن مي شود.
بسياري از افراد که قصد راه اندازي کار در منزل دارند و ميخواهند کسب درآمد دلاري از اينترنت را تجربه کنند پيشنهاد ميکنم از ايده هايي که معرفي کرديم انتخاب کنيد و کسب درآمد دلاري را تجربه کنيد. البته درآمدزايي از يکسري از ايده ها ممکن است سخت باشد امام در ادامه ساده ترين ايده براي کسب درآمد دلاري را به شما معرفي کرديم.
کسب درآمد دلاري بسيار با ارزش است و تا به حال هيچ دوره آموزشي در اين زمينه ساخته نشده است. البته در ادامه به شما يک پيشنهاد ويژه خواهيم داد و به شما ياد مي دهيم که چطور مثل آب خوردن از اينترنت کسب درآمد داشته باشيد.
روش هايي که به شما معرفي خواهم کرد روش هاي کاملاً تضميني و واقعي هستند. روش هايي را به شما معرفي کرده ايم که خود من هم از يک سري از اين روشها توانستم درآمد دلاري را تجربه کنم. اگر بتوانيد در ايران کسب درآمد دلاري از اينترنت داشته باشيد مطمئن باشيد خيلي سود خواهيد کرد. چون ارزش دلار نسبت به پول ما بسيار زياد است و اين يک فرصت طلايي حتی در جهت سرمایه گذاشتن براي شماست. مطمئن باشيد شما هم مي‌توانيد در ايران کسب درآمد دلاري از اينترنت را تجربه کنيد.

کسب درآمد دلاري به زبان اينجاوب

در اين دوره قصد داريم به صورت کامل شما را با روش هاي کسب درآمد دلاري واقعي آشنا کنيم. روش هايي را به شما معرفي کنيم که تضميني هستند و بسياري از افراد از جمله خودم توانستم از اين روش ها به درآمد دلاري برسم.
فقط به اين نکته توجه کنيد که من در اين مقاله روش هاي کسب درآمد دلاري واقعي را به شما آموزش دادم و از يکسري روش‌هاي کليشه‌اي و غير واقعي پرهيز کردم. پس مطمئن باشيد روشهايي را به شما معرفي خواهم کرد که روش هاي کاملا تضميني هستند و مي توانيد با استفاده از آن ها کسب درآمد دلاري از اينترنت را تجربه کنيد.
البته روش هايي را هم به شما معرفي کردم که مي توانيد با استفاده از تخصص و مهارتتان هم کسب درآمد دلاري داشته باشيد. اگر در حال مطالعه اين مقاله هستيد مطمئنم قصد داريد درآمد دلاري را تجربه کنيد. پس اگر براي پول درآوردن از اينترنت و سايت هاي خارجي آماده هستيد پيشنهاد مي کنم در اين دوره آموزشي همراه ما باشيد. مطمئن هستم اگر اين دوره را تا انتها بخوانيد و مطالعه کنيد علاقه زيادي به کسب درآمد دلاري از اينترنت پيدا خواهيد کرد.
فقط به اين نکته توجه کنيد که ما در اين دوره روش هاي مختلفی را به شما آموزش داده ايم و شما با توجه به علاقه تان هر کدام از اين روش ها را خواستيد مي توانيد انتخاب کنيد و کارتان را شروع کنيد.
حتما نظرات و پيشنهادات و تجربيات خود را در اين زمينه با ما به اشتراک بگذاريد.

فهرست
{ "symbols": [ { "description": "BCH-USD", "proName": "BINANCE:BCHUSDT" }, { "description": "ETH-USD", "proName": "BINANCE:ETHUSDT" }, { "description": "ETC-USD", "proName": "BINANCE:ETCUSDT" }, { "description": "Ripple-USD", "proName": "BINANCE:XRPUSDT" }, { "description": "Monro-USD", "proName": "BINANCE:XMRUSDT" }, { "description": "BitCoin-USD", "proName": "BINANCE:BTCUSDT" } ], "colorTheme": "light", "isTransparent": true, "displayMode": "compact", "locale": "en" }
العربية AR English EN Deutsch DE فارسی FA Türkçe TR